KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13058031
nr 1305 8031
Ivan Hoflund
(1887-1948), Sverige
Oljemålning, Kustlandskap med segelbåt. Signerad. Olja på duk, 55x65 cm
Ivan Hoflund, svensk bildkonstnär född 1887, död 1948 .
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 februari 2020
kl 19:19:37
100 kr
250 kr